بهترین هتل های لوکس بانکوک تایلند

از کجا بمانید در بانکوک: بهترین هتل های لوکس، متوسط ​​و ارزان
کارکنان سفر CNN • به روز رسانی 13th آوریل 2018
(CNN) – Krung Thep Maha Nakhon، یا بیشتر که معمولا به عنوان بانکوک شناخته می شود، تبدیل به یک مقصد اصلی برای سفرهای جهانی شده است. با گذراندن معابد با شکوه بودایی، خرید ستاره ای و شگفت انگیز می خورد.
پایتخت تایلند از محدوده سواحوویت تا قاع سانویه جاده، مرکز توقیف لجوجانه، پایتخت تایلند همانطور که در آن اقامت می کند، به اندازه ای گسترده ای از محله های مختلف است.
در اینجا می خواهیم که در بهترین هتل های BKK بمانیم:
لوکس
سیام
این اموال خیره کننده و عجیب و غریب در رودخانه چائو پرایا زمان پادشاه راما V (1853-1910) را یادآوری می کند، دوره ای که بانکوک به عنوان یک رودخانۀ آرام و بی نظیر بود. از آنجایی که در سال 2012 افتتاح شد، قیمت تور تایلند جایزه ها از کلاه های سفر در سراسر جهان غرق شده اند.
این رستوران های بزرگ، یک نوار کنار استخر، باشگاه موی تای تایلندی و آبگرم، این مجتمع 39 اتاق در سه هکتار تقریبا یک تعطیلات برای خود است. اگر چه کمی از قدم زدن از مرکز شهرستان، یک کشتی منظم با استفاده از هتل که قایق را به قایق Taksin می فرستد، جایی که آنها می توانند در BTS Skytrain پرش کنند.
Siam، بانکوک، 3/2 Thonon Khao، Vachirapayabal، Dusit، Bangkok 10300 تایلند، +66 2 206 6999
خیمه ها از فرهنگ عامیانه تایلندی به همراه کانال های محله Thonburi در بانکوک. ویدیو توسط Black Buddha
ماندارین شرقی بانکوک
این نهاد بانکوک یک گام به عقب می رود تا زمانیکه بارها در تنه ها حمل می شود، لباس شام رقیه بود (مناطق گرمسیری یا نه) و چای در وانادایی با G & T سفت برای خنثی کردن پشه ها خدمت کرد.
بیش از 100 سال سن، نویسنده ی بالایی نویسنده ی شرقی، حوادث جادویی خود را با سالن های زیبای آن حفظ می کند، که هر کدام از آنها برای یک مأموریتی که در آن زمان میزبان بودند، از جمله افرادی از سامرست موهام، جوزف کنراد و ارنست همینگوی، نامگذاری شده است.
باغ بال دارای ارتفاع مشابه از لوکس دلتنگ، در حالی که مدرن رودخانه بال و برج، طراحی مدرن تر است. و اگر آن را از جریان بی پایان جوایز بر روی این پنج ستاره، بهترین برجسته در بانکوک، برجای مانده باشد، چای زیاد در کتابخانه ماندارین شرقی، به سادگی متضاد با واژه های متفاوتی از نویسندگان غم انگیز نیست.
Mandarin Oriental، Bangkok، 48 Oriental Avenue، Charoenkrung، Bangkok 10500 تایلند، +66 2 659 9000
محتوای مرتبط
8 باید جاذبه های Bangkok را ببینید
سنت رجیز بانکوک
تقریبا یک چهارم از 227 اتاق مهمان در این ویژگی زیبا، سوئیت هستند. این باید یک ایده را از میزان راحتی که سنت ریزی می خواهد و به طور کلی به دست می آورد، به شما بدهد.
تخصص، فعالیت های خارج از سایت به سمت “بیننده هنری، مسافر اپیکورین، خبره پرشور” است. برای یک سفر ماهیگیری دریایی عمیق با یکی از سرآشپزهای مشهور هتل مراقبت کنید؟ یک خرید شخصی Fendi؟ هتل آن را ترتیب می دهد.