شب زنده داری در بانکوک تایلند

از شیرهای غواصی تا باشگاه های شلوغ، مقدار زیادی در پایتخت تایلند وجود دارد که تاریک است. این راهنمای خودی را به بهترین گزینه های شبانه روزانه در بانکوک مراجعه کنید:
Speakeasy
نوار مغازه ای با نمایش های بزرگ، Speakeasy در هتل Muse در فضای زیبا در طبقه 24 و 25 تنظیم شده است. طراحی شده برای بازگرداندن برخی از نامه نگاری حماسه، شامل دو میله، سالن سیگار، سالن های خصوصی و اتاق جلسات است.
Speakeasy، 55 Khwaeng Lumphini، Khet Pathum Wan، Bangkok 10330 تایلند، +66 (0) 2 630 4000
Sukhumvit Soi 11
در سال های اخیر، این خیابان شلوغ Bangkok در منطقه نانا در شهر پر از هتل ها، بارها و رستوران های غواصی است که برای مهمانان گردشگری مناسب است.
Soi 11 تازه واردانی که ارزش دیدن آن را دارند شامل Apoteka است – موسیقی زنده عالی، تور ارزان تایلند نوشابه های سخت و آبجو و آبجو – و Levels، یک اتاق بسیار بزرگ و سقفدار که مرکز آن یک نوار دایره ای و درخشان با سر و صدای جادویی LED لوستر است. این دومین بار است که دی جی های خانه های سنگین را هر شب می گذارد، و گاه به گاه بین المللی عمل می کند.
Sukhumvit Soi 11 Bangkok 10110 تایلند
RCA
یکی دیگر از مکان های فوق العاده برای پرش نوار – اگر شما ذهن خود را با مجموعه زیر 25 خاتمه ندهید – باشگاه ها و میخانه های متعدد که خط سلطنتی شهر خیابان (رانندگان تاکسی همه آن را به عنوان RCA می دانند) فراهم می کند نقطه جماعت برای جوانان به دنبال خنک شدن
Route 66 به نام بزرگراه آمریکایی تاریخی، مادر تمام باشگاه های اینجا است، جایی که محله های محله یهودی نشین و دانش آموزان شهری در میان مردم قرار می گیرند تا به موسیقی های مختلف رقابت کنند. برای موسیقی زنده، کیهانی کافی وجود دارد.