ممنوعیت غذاهای خیابانی بانکوک تایلند

مشخص نیست زمانی که ممنوعیت ممنوعیت غذای خیابانی بانکوک در اثر اعمال تغییرات در اثر تغذیه در خیابان موثر خواهد بود – در عین حال، مت گروس تلاش خود را برای یافتن بهترین رشته فرنگی ماهی بانوان در حالی که هنوز هم می تواند

مات گروستر
3 روز پیش

برای ادامه کلیک کنید
INDY / LIFE
چند دقیقه بعد از ساعت 6 بعد از ظهر، و لیم لائو سعید، یک پای چوپان ماهیباخ در کوچه ای در نزدیکی رودخانه چائو فرایا در بانکوک، تازه باز شده است. باران در حال سقوط است، سخت است مجموعه ای از مهمانان سرپناهی بینابینی که در مدفوع قرمز پلاستیکی قیمت تور تایلند در تعداد کمی از جداول نشسته اند. آب از میان لبه ها، دیواره های بتونی و سیم کشی در معرض آلود قرار می گیرد. لامپهای فلورسنت سایه های خشن را می بینند. صاحبان Lim Lao Sa – برادر و خواهرانی که کسب و کار 60 ساله را از پدر خود به ارث برده اند – به شدت با هم رقابت می کنند.

دوست من برنده Luanchaison، یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و کاشف آشپزی خشن، و من به کاسه های ما بسته. شبیه ماهی شبیه ماهی قزل آلا به طور یکنواخت و باشکوه می باشد، رشته فرنگی برنج نرم افزاری است، قهوه روشن و مطمئن از هدف.

آسان است که بدانیم چرا Lim Lao Sa سالانه برای شاهزاده تایلندی Maha Chakri Sirindhorn می سازد. Pawita Boriboonchaisiri، خواهر می گوید: “او نودل تخم مرغ خدمت می کند.

بیشتر بخوانید
چپ، راست یا راست به جلو برای غذا در خیابان UK؟
در واقع، با توجه به این همه – محیط، غذا، احساس که Lim Lao Sa می تواند در یک لحظه، با خلق و خوی نامطلوب و یا حتی بدتر از آب می شود – من تصمیم می گیرم که Lim Lao Sa ایده platonic از خیابان مواد غذایی . و این دقیقا همین است که من به بانکوک آمده ام.

در ماه آوریل گذشته، اداره کلان شهر بانکوک (BMA) اعلام کرد که شهر بیش از 8 میلیون نفر، ممنوعیت فروشندگان مواد غذایی در جهان – که اغلب به عنوان بهترین های جهان شناخته می شود – ممنوع است تا بتواند پیاده روها را بیشتر قابل دسترسی کند. BMA به زودی اعلامیه خود را اعلام کرد و گفت که غذای خیابانی در Chinatown و ناحیه Backpacker Khao San Road حفظ خواهد شد، اما در جای دیگر آن حذف خواهد شد، فروشندگان از “Walkway حیاتی” نقل مکان کردند، همانطور که گردشگری اداره تایلند آن را به “مناطق تعیین شده و بازار های نزدیک”. این اتفاق می افتد تا پایان سال. در نهایت. شاید. چند وقت.